Pierwsze Śródlądowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym

30-08-2018

Pierwsze Śródlądowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym odbędą się w dniach 8-9 września 2018 roku w nad jeziorem Boszkowo k. Leszna. Miejscem wydarzenia będzie plaża zlokalizowana przy hotelu Sułkowskim. Jednym ze sponsorów imprezy jest nasz sklep ratowniczy - Błękitna Fala. Na zawodników czeka sporo konkurencji, wśród których wyróżnić można:

  • wyścig pływania,
  • wyścig bieg-pływanie-bieg,
  • akcje ratownicze z bojką SP i kołowrotem,
  • Ironman/Ironwoman - sztafeta,
  • flagi plażowe,
  • wyścig łodzi wiosłowych,
  • wyścig na deskach rescue_SUP.

Co najważniejsze, udział w Mistrzostwach Polski jest zupełnie darmowy. Zawodnicy mogą korzystać z własnego sprzętu (wyłącznie za zgodą Komisji Sędziowskiej), a na czas ŚMP udostępnione zostaną też nasze deski ratownicze - rescue_SUP. Deski te, specjalnie przeznaczone dla Ratownictwa Wodnego, świetnie sprawdzają się nie tylko podczas akcji ratunkowych i pracy na kąpieliskach, ale także podczas treningów, czy zawodów pływackich na otwartej wodzie. Nasze SUP-y, stworzone przy współpracy z firmą uone, są bardzo stabilne, dlatego też łatwo utrzymać na nich bezpieczną sylwetkę - także z poszkodowanym/pozorantem. 

Dzięki Śródlądowym Mistrzostwom Polski w Ratownictwie Wodnym można sprawdzić się na tle konkurencji i dowiedzieć, jakie umiejętności należy poprawić, aby mieć szansę walczyć o najwyższe lokaty podczas drugiej ich odsłony. Dla najlepszych zawodników przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody finansowe oraz rzeczowe, więc naprawdę jest o co walczyć.

Zapisy i więcej informacji tutaj --> I Śródlądowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym

Zapisz się do newslettera

Szybka wysyłka
Paczka u Ciebie nawet na następny dzień!

30 dni na zwrot
Kupuj bez obaw o wybór produktu!

Rabaty za polecenia
Polecaj i kupuj taniej!