Produkcja odzieży


Jeśli chcielibyście stworzyć coś swojego, coś dla Was, coś, przez co będziecie się wyróżniać spośród innych albo po prostu znaleźć nowego dostawcę na odzież nie tylko dla ratownika, zapraszamy do współpracy. Zaufały nam już takie organizacje jak np. WOPR, OSP czy SAR, aquaparki, pływalnie i kąpieliska.

W naszej ofercie możecie znaleźć:

Nadruki i hafty na odzieży (reklamowej i szytej specjalnie dla Was)

Nasza firma to nie tylko Sklep. Wykonujemy także zamówienia specjalne i na życzenie klienta. Dowolne znakowanie jak np.: koszulki dla Oddziałów, dowolne i okolicznościowe znakowanie na bluzach, polarach, czapkach, spodenkach, itp. nie są dla nas żadnym problemem. W celu otrzymania szerszych informacji o terminach i warunkach realizacji prosimy o przesłanie zapytania na poniższy adres e-mailowy.
 

Projektowanie i szycie odzieży

Spotkaliście się z ciekawą odzieżą, lecz nie odpowiada Wam kolorystyka, z którą chcialibyście utożsamiać swoją grupę? Nie jest dla nas żadnym problemem zaprojektować i uszyć dla Was odzież. W celu otrzymania szerszych informacji o terminach i warunkach realizacji prosimy o przesłanie zapytania na poniższy adres e-mailowy.

Gadżety reklamowe

W ofercie posiadamy szeroki wachlarz gadżetów reklamowych od długopisów, smyczy, kubków poprzez scyzoryki, nototniki do zegarków. Nie jest sposobem wymienić tu wszystko, skoro samych długopisów mamy ponad 300. Dlatego jeśłi masz jakiś pomysł na gadżety reklamowe dla Ciebie i Twojej firmy, prześlij zapytanie na poniższy adres. Oczywiście na każdym gadżecie istnieje możliwość personalizacji.

Reklama sama w sobie

Działamy także w zakresie reklamy. Wykonujemy usługi związane z wydrukiem wizytówek, ulotek, plakatów, wydruki wielkoformatowe, banery, itp. W celu otrzymania szerszych informacji o terminach i warunkach realizacji prosimy (jak już wspomnieliśmy powyżej) o przesłanie zapytania na poniższy adres e-mailowy.


Zachęcamy do współpracy grupy zorganizowane, Kluby Sportowe, Drużyny i Oddziały WOPR, Jednostki Wojewódzkie, plaże, firmy, sponsorów, a także wszystkie Podmioty uprawnione do wykonywania Ratownictwa Wodnego.

Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o przesłanie zapytania na adres: biuro@blekitna,com

 

Zapisz się do newslettera

Szybka wysyłka
Paczka u Ciebie nawet na następny dzień!

30 dni na zwrot
Kupuj bez obaw o wybór produktu!

Rabaty za polecenia
Polecaj i kupuj taniej!